Yüksek Kur ile Astropay Bozdurma

Türkiye Resmi Astropay Kart Satış Şirketi

Astropay Kart Bozdurma hizmeti şirketimizde tamamen güven içerisinde yapılmaktadır . Bir çok kullanıcı şirketimizin ne kadar güvenli olduğunu ve yüksek kur ile bozdurduğunu bir çok yerde dile getirmektedir. Şirketimiz Türkiye Resmi Satış Şirketi olduğundan dolayı şirketimizde kesinlikle komisyonsuz şekilde bozum yapılmaktadırAdım Adım Astropay Bozdurma İşlemi
  • Öncelikle sitemize girin ve " Astropay Fiyatları " sayfamızı inceleyin .
  • Satın alacağınız " Kart Miktarını " belirleyin .
  • Sitenin sağ alt kısmında bulunan " Müşteri Temsilcileri " ile irtibata geçin.
  • Satın alacağınzı kart miktarını temsilciler ile paylaşın .
  • Sizlerden alacağınız kart miktarı kadar " Banka Havalesi " gerçekleştirmeniz istenecektir .
  • Havale işlemini gerçekleştirin ve " Temsilcilerimize " bildirin.
  • İşlemler kontrol edilmesi adına çok kısa süre bekleyin .
  • Sonrasında teslimat için bizler ile paylaştığınız cep telefonu numaranıza " SMS " ile " Astropay Pin Kodunuz " gönderilecektir .

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı İkon Görseli Şirketinizi cidden çok beğeniyorum ve bütün " bozdurma " işlemlerimi şirketiniz üzerinizden yapıyorum . Gerçekten güvenilir bir şirkettir , bozdurma yapacak olan arkadaşlara hiç bir şekilde sıkıntı olmayacağının tehminatı ben olabilirim.
Hasan Yavaş Levkoşa
Kullanıcı İkon Görseli Çok zamandır ön ödemeli kart kullanıyorum hemen hemen bir ödememde diyebilrim ve bu ödemeler sonrasında " kalan bakiyelerimi " bu şirket üzerinden bozduruyorum ve hiç bir şekilde sorun yaşamadım gerçekten.
Tan Güler Iğdır

Şirketimizin Bozdurma Avantajları


Komisyonsuz


Anında


GüvenilirYukarıdaki maddeleri dikkate alarak " Astropay Satın Alma " işleminizi gerçekleştirirseniz . Hiç bir şekilde Şirketimiz tarafınca sorun yaşamanız söz konusu değildir . Düşük seviyeli fiyat değişikliklerinden dolayı " Dolandırıcı " şirketlerden alışveriş yapmamanızı öneririz , Aksi taktirde hiç bir şekilde bir hak talep etmeniz söz konusu değildir.

Bozdurma Hakkında S.S.S

Kartım ne zaman teslim edilicek .
Kart satın alma işleminde " Havaleyi " gerçekleştirdiğiniz taktirde , ödeme bildirimi yaptıktan hemen sonra kartınız teslim edilir . Olası durumlarda en geç " 10 Dakika " içerisinde kart teslim edilir .
Satın alınan " Pin Kodu " ne kadar geçerlidir?
Satın alınan Astropay Pin Kodu bir yıl süresince geçerliliği devam eder . Ama pin kodu paylaşıldığı taktirde doğacak sorunlar biz kesinlikle sorumlu değiliz ve bu sebeple kesinlikle kod paylaşımı yapmamanızı öneririz.
Astropay Güvenlikli Mi ?
Astropay Kart pin kodlarınızı 126 Bit SSL şifreleme sistemi ile Dünya'da hiç bir şekilde çözülmeyecek şekilde şifrelemektedir . Hiç bir şekilde kod paylaşımı yapılmadan kod zarar görmesi imkansızdır.
Şirketiniz Güvenilir Mi ?
Şirketimiz " 10 Yılı Aşkın Tecrübesi " ile sizlere hizmet sunmaktadır ve bu sektörde her zaman ilkleri kullanıcılarımıza yaşatan şirketiz . İstediğiniz şekilde şirketimiz hakkında araştırmalar yapabilirsiniz.
Astropay Fiyatlarında Komisyon Alıyormusunuz ?
Kesinlikle şirketimiz kullanıcılardan komisyon talep etmemektedir ve fiyatlar " Resmi Satış Şirketi " olduğumuzdan dolayı sabit tutulmaktadır .