Astropay Nasıl Kullanılır ?

Türkiye Resmi Astropay Kart Satış Şirketi

Artık bir çok ödemede güvenlik açısından " Astropay " kullanıldığını görmekteyiz . Kullanımı ve satın alımı çok basit olmasının yansına kesinlikle kullanıcıların kimlik bilgilerini hiç bir şekilde açığa çıkarmayacak şekilde , Dünya'nın bir çok ülkesinde ödeme yapmasını sağlamaktadır.

Astropay Kart Nasıl Kullanılır ?

Artık bir çok " Alışveriş , Online Oyun , Online Fatura Ödeme " portalında Astropay ile ödeme yapıldığını görmekteyiz ve kullanıcıların kart hakkında ciddi anlamda yeterli bilgi sahibi olduğu tartışılır. Daha önce " Ön Ödemeli Kart " kullanmayan kullanıcıların Astropay Kart kullanımı hakkında bilgi sahibi olmadıklarından dolayı " Astropay'dan " çekindiklerini görmekteyiz . Aslında ciddi anlamda ortada çekinecek bir durum yoktur , sadece satın aldığınız " Astropay Pin Kodunu " ödeme yapacağınız sayfada açılan ödeme ekranına girip " ödeme onayla " butonuna basmanız yeterli olacaktır ve kısa sürede ödemeniz aktif hale gelecektir .

Adım Adım Astropay Kullanımı

# Aşağıdaki maddeleri dikkate alarak ödeme yapar ve " Astropay " kullanırsanız hiç bir şekilde sorun yaşamanız söz konusu değildir . #

1. Kullanacağınız miktarda " Astropay " satın alın .
2. Astropay Kartı kullanacağınız " Alışveriş " şirketine girin.
3.Ödeme yapacağınız yani " Ödeme Sayfasına Girin "
4. Ödeme seçeneğini " Astropay " olarak seçin .
5. Satın aldığınız " Pin Kodunu " açılan ödeme ekranına girin ve " Onayla " butouna basın .
6. Kısa süre içerisinde ödemenizin onaylanacağını görebilirsiniz.

Yukarıdaki " Maddeleri " kesinlikle siz değerli kullanıcılarımızın zarar görmemesi adına ve kısa sürede " Astropay " kullanımı hakkında bilgi edinmeniz adına sizlerle paylaştık. Sadece yapmanız gereken yukarıdaki maddeleri dikkate alıp o şekilde hareket ederseniz hiç bir şekilde zarar görmeniz söz konusu değildir.

Astropay Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekilenler Neledir ?

# Kesinlikle dikkate almanız sizin için yararlı olacaktır. #

1 . Aracı şirketlerden kesinlikle " Kod " satın almayın .
2. Alışveriş yaptığınız " Astropay " şirketleri " Türkiye Resmi Astropay Satış Şirketi " olduğundan emin olun .
3. Satın aldığınız kodları kesinlikle " üçüncü şahıs " kişiler ile paylaşmayın .
4. Astropay kullanırken " Ödeme Yapacağınız " şirketlerin geçmişini araştırın .
5. Sizi çelişkiye düşerecek " Astropay Fiyat Listesine " kesinlikle aldanmayın

Yukarıda sizler için belirlediğimiz " 5 Madde " genel olarak " Astropay Kart " kullanırken dikkat edilmesi gerekilen unsurlardır . Sizler için belirlediğimiz maddeleri dikkate alarak hareket ederseniz hiç bir şekilde sorun yaşamanız söz konusu değildir . Ama bir çok kullanıcımızı uyardığımız hallde bizim uyarılarımızı dikkate almayıp " Astropay Kart " kullanırken oldukça sorunlu ödeme yaptıklarını görmekteyiz .