Astropay Kart Nedir ?

Türkiye Resmi Astropay Kart Satış Şirketi

Artık günümüzde kullanımına sıklıkla rastladığımız Astropay Kart 2017 yılına girişimizle birlikte " Türkiye'de " en çok tercih edilen Ön Ödemeli Kart Sistemi olduğu kanıtlanmıştır ve en çok kazandırna kart sistemi olarakta bilinmektedir . Bazı kullanıcılara baktığımızda cidden ödemelerinde hala " Astropay " kullanmayı bilnmeyen kullanıcıların olduğunu görmekteyiz . Ama bu durumun kısa süre içerisinde son bulacağı görünmektedir , gün geçtikçe artık bir çok şirkette Ödeme Seçeneği olarak Astropay Kart kullanılmaktadır.Astropay Nedir ?
Astropay internet üzerinden " Online Alışveriş ve Ön Ödeme " yapacağınız taktirde en güvenli şekilde ödeme yapmanızı sağlayan kart sistemidir . Güvenli ödemeden kastımız , kesinlikle dolandırılmanıza engel olan ve hiç bir şekilde " Kimlik bilgilerinizin "üçüncü sahış kişilerin eline geçmesini engelleyen bir kart sistemidir. Hemen hemen Dünya'nın bir çok ülkesinde yasal kullanıma sunulduğu gibi , Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereğince " Astropay " kullanımında hiç bir kural usülsüzlüğü bulunmamaktadır . Tamamen yasal kurallar çerçevesinde güven içerisinde ödemelerinizi yapabilirsiniz .

Güvenlik Hakkında Bilgi

Astropay Kart 16 Haneli Pin Kodu ile Dünya'nın bir çok ülkesinde Dolar " $ " bazında ödeme yapabilirisiniz . Astropay Kart 126 Bit SSL ile şifrelenip tamamen çözümü imkansız şekilde kullanıcılara teslim edilmektedir . Sadece sizin yapmanız gereken satın aldığınız Astropay Pin Kodlarınızı üçüncü şahıs kişiler ile paylaşmamak ve sadece ödeme yapacağnız ekranda açılan kutuya pin kodunuzu girip onaylamak .

Dikkat Edilmesi Gerekilenler ?
Astropay Kart eğer ilk kez " Astropay " kullanacaksanız , aşağıdaki maddelleri dikkate alarak hareket ederseniz sizin için mantıklı bir hareket olacaktır. Bir çok kullanıcı " Aracı " şirketlerden alışveriş yaparak sorun yaşamaktadırlar ve sonrasında bize gelip bu sorunlarını bildirdiktelerinde ciddi anlamda üzülmekteyiz . Direkt olarak " Resmi " şirketlerden alışveriş yaparsanız hiç bir şekilde sorun yaşamadan kısa sürede kart sahibi olabilirsiniz.

  • Satın alınan " Kodlar " paylaşılmamalı.
  • Kodlar " Resmi " şirketlerden alınmalı
  • Aracı Şirketlere komisyon ödenmemeli.
  • Kod satın alırken " Alınacak Miktar " önceden belirlenmeli
  • Satın alacağınız şirketin " geçmişini araştırmayı " kesinlikle unutmayın.

  • Yukarıdaki maddeleri siz değerli kullanıcılarımızın zarar görmemesi adına paylaştık . Eğer yukarıdaki maddeleri dikkate aldığınız tatkirde bir sorun yaşarsanız . Sitemizin sağ alt köşesinde bulunan " Canlı Destek Bölümüne " bağlanarak kısa süre içerisinde sorunlarınıza çözüm bulmanıza yardımcı oluruz.