Astropay Satın Al

Türkiye Resmi Astropay Kart Satış Şirketi

Sizlerinde bildiği gibi Astropay Nedir ? sayfamızda kart hakkında sizler ile detaylı bilgiler paylaştık ve kartın tanımını sizlere en sade şekilde yaptık . Eğer Astropay Kart hakkında yeterli bilgi sahibi değilseniz , Astropay Nedir sayfamıza geçerek kısa sürede bilgi sahibi olmanızı öneririz.Adım Adım Astropay Satın Alma İşlemi
  • Öncelikle sitemize girin ve " Astropay Fiyatları " sayfamızı inceleyin .
  • Satın alacağınız " Kart Miktarını " belirleyin .
  • Sitenin sağ alt kısmında bulunan " Müşteri Temsilcileri " ile irtibata geçin.
  • Satın alacağınzı kart miktarını temsilciler ile paylaşın .
  • Sizlerden alacağınız kart miktarı kadar " Banka Havalesi " gerçekleştirmeniz istenecektir .
  • Havale işlemini gerçekleştirin ve " Temsilcilerimize " bildirin.
  • İşlemler kontrol edilmesi adına çok kısa süre bekleyin .
  • Sonrasında teslimat için bizler ile paylaştığınız cep telefonu numaranıza " SMS " ile " Astropay Pin Kodunuz " gönderilecektir .

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı İkon GörseliYıllardır alışverişlerimi şirketiniz üzerinden yapmaktayım ve şirketinizden oldukça memnunum bu güne kadar hiç sorun yaşamadım . Ukash Kart Satışı yaptığınız tarihten itibaren sizinleyim ve hiç bir konuda bana sorun yaşatmadığınız için size minnetarım ve başarılarınızın devamını beklerim.
Mert Güntekin Ankara
Kullanıcı İkon Görseli Cidden " Astropay Kart Satışıına " girmenize sevindim çünkü yıllardan beri sizden alışveriş yapmaktayım ve size çok alıştık hiç bir şekilde güven konusunda bir şüphe duymadan " direkt " ödeme yapıyorum ve kodumu kısa sürede satın alabiliyorum bu sebeple başarılarınızın devamını diliyorum .
Gizem Şen Samsun

Avantajları


Satın Al


Kullan


BozdurYukarıdaki maddeleri dikkate alarak " Astropay Satın Alma " işleminizi gerçekleştirirseniz . Hiç bir şekilde Şirketimiz tarafınca sorun yaşamanız söz konusu değildir . Düşük seviyeli fiyat değişikliklerinden dolayı " Dolandırıcı " şirketlerden alışveriş yapmamanızı öneririz , Aksi taktirde hiç bir şekilde bir hak talep etmeniz söz konusu değildir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kartım ne zaman teslim edilicek .
Kart satın alma işleminde " Havaleyi " gerçekleştirdiğiniz taktirde , ödeme bildirimi yaptıktan hemen sonra kartınız teslim edilir . Olası durumlarda en geç " 10 Dakika " içerisinde kart teslim edilir .
Satın alınan " Pin Kodu " ne kadar geçerlidir?
Satın alınan Astropay Pin Kodu bir yıl süresince geçerliliği devam eder . Ama pin kodu paylaşıldığı taktirde doğacak sorunlar biz kesinlikle sorumlu değiliz ve bu sebeple kesinlikle kod paylaşımı yapmamanızı öneririz.
Astropay Güvenlikli Mi ?
Astropay Kart pin kodlarınızı 126 Bit SSL şifreleme sistemi ile Dünya'da hiç bir şekilde çözülmeyecek şekilde şifrelemektedir . Hiç bir şekilde kod paylaşımı yapılmadan kod zarar görmesi imkansızdır.
Şirketiniz Güvenilir Mi ?
Şirketimiz " 10 Yılı Aşkın Tecrübesi " ile sizlere hizmet sunmaktadır ve bu sektörde her zaman ilkleri kullanıcılarımıza yaşatan şirketiz . İstediğiniz şekilde şirketimiz hakkında araştırmalar yapabilirsiniz.
Astropay Fiyatlarında Komisyon Alıyormusunuz ?
Kesinlikle şirketimiz kullanıcılardan komisyon talep etmemektedir ve fiyatlar " Resmi Satış Şirketi " olduğumuzdan dolayı sabit tutulmaktadır .